GILLETTE FROM WALL STREET

Gillette from Wall Street — saga Wall Street bi kurdî

Gillette from Wall Street

JI ZAROKAN RE KIRINÊN BAŞ Û KIRINÊN XIRAB TÊN HÎNKIRIN.

Sal şûnde, Wall Street dersek din dide.

Di hundirê Wall Street de — 17 çîrok li ser Gillette, pişkan û sermayeya semantîk. Wall Street, xwediyên pişkan û çîroka Gillette, ji hundir ve hatine vegotin.

Hivdeh berhem, Wall Street ji 01 heta 17, bi kurdî. Gihîştina azad. Bê pere, bê qeydkirin.

Çenteya Wall Street — Gillette from Wall Street, cild 01

ÇENTEYA WALL STREET

WALL STREET · 01PDFREAD

Di hundirê Wall Street de — Sermayeya semantîk — Gillette from Wall Street, cild 02

DI HUNDIRÊ WALL STREET DE — SERMAYEYA SEMANTÎK

WALL STREET · 02PDFREAD

Pişka Wall Street — Gillette from Wall Street, cild 03

PIŞKA WALL STREET

WALL STREET · 03PDFREAD

Koda cilan a Wall Street — Gillette from Wall Street, cild 04

KODA CILAN A WALL STREET

WALL STREET · 04PDFREAD

Wall Street: li hundir an li derve — Gillette from Wall Street, cild 05

WALL STREET: LI HUNDIR AN LI DERVE

WALL STREET · 05PDFREAD

Franşîza Wall Street — Gillette from Wall Street, cild 06

FRANŞÎZA WALL STREET

WALL STREET · 06PDFREAD

Çima One-Dollar Stories li Wall Street heye — Gillette from Wall Street, cild 07

ÇIMA ONE-DOLLAR STORIES LI WALL STREET HEYE

WALL STREET · 07PDFREAD

Wall Street: bêdengiya berî teqînê — Gillette from Wall Street, cild 08

WALL STREET: BÊDENGIYA BERÎ TEQÎNÊ

WALL STREET · 08PDFREAD

Falavêja destan a Wall Street — Gillette from Wall Street, cild 09

FALAVÊJA DESTAN A WALL STREET

WALL STREET · 09PDFREAD

Falavêja destan a Wall Street — Domahî — Gillette from Wall Street, cild 10

FALAVÊJA DESTAN A WALL STREET — DOMAHÎ

WALL STREET · 10PDFREAD

Falavêja destan a Wall Street — Domahî II — Gillette from Wall Street, cild 11

FALAVÊJA DESTAN A WALL STREET — DOMAHÎ II

WALL STREET · 11PDFREAD

Şirketa siyê ya Wall Street — Gillette from Wall Street, cild 12

ŞIRKETA SIYÊ YA WALL STREET

WALL STREET · 12PDFREAD

Rizgariya Wall Street — Gillette from Wall Street, cild 13

RIZGARIYA WALL STREET

WALL STREET · 13PDFREAD

Dînamîta Wall Street — Gillette from Wall Street, cild 14

DÎNAMÎTA WALL STREET

WALL STREET · 14PDFREAD

Pretty Woman, Frega û Wall Street — Gillette from Wall Street, cild 15

PRETTY WOMAN, FREGA Û WALL STREET

WALL STREET · 15PDFREAD

Mala Wall Street — Gillette from Wall Street, cild 16

MALA WALL STREET

WALL STREET · 16PDFREAD

Wall Street alîkariyê dixwaze — Zilamê Gillette — Gillette from Wall Street, cild 17

WALL STREET ALÎKARIYÊ DIXWAZE — ZILAMÊ GILLETTE

WALL STREET · 17PDFREAD


Ziman

EnglishEspañolFrançaisPortuguêsDeutschNederlandsPolskiRomânăÍslenskaTürkçeLatinaNapulitanoРусскийاردوالعربيةفارسیहिन्दीবাংলাमराठीதமிழ்తెలుగు简体中文繁體中文日本語한국어Bahasa IndonesiaKiswahiliYorùbáAfrikaansΕλληνικάHrvatskiMagyarKikongoKurdîBahasa MelayuไทยTagalogXitsongaУкраїнськаTiếng Việt

Italiano

Belaş bixwîne, belaş daxe. Bê qeydkirin, bê nûçename, bê merc.

Li vir her tişt belaş e. Heke tiştek da te, bi dilê xwe bexşînekê bide yek ji rêxistinên nehikûmî yên ku me hilbijartine — ONG DONATION →